ładuję...
 PROSZĘ CZEKAĆ ...
85 744 74 00 (pn-pt 9:00 - 17:00)

GERBER BEAR GRYLLS SURVIVAL HATCHET Siekiera

brak zdjecia
Producent
Numer katalogowy
DA31-002070
Jakość
Gwarancja
Przewidywana dostępność
Koszt transportu
Cena dla Ciebie:
180,50 zł netto
222,02 zł brutto
Cena katalogowa
233,70 zł brutto
Oblicz ratę:
Sygma raty oblicz ratę
Charakterystyka produktu:

GERBER to amerykańska marka należąca do grupy Fiskars, tworząca narzędzia od ponad 70 lat. W tym okresie oferowała wiele modeli noży, które charakteryzowały się przemyślanymi projektami oraz wyjątkową użytkowością podczas codziennej eksploatacji. Aktualnie Gerber jest jednym z największych przedsiębiorstw produkujących noże na świecie. Ciągły rozwój sprawia, że firma nawiązuje współpracę z uznanymi i wartościowymi twórcami oraz popularyzatorami teorii i praktyki zarówno survivalu, działań militarnych, jak i codziennego życia. Dzięki temu oferta produktów jest bardzo obszerna i gwarantuje, że każdy użytkownik znajdzie produkt idealny dla swoich potrzeb.

Siekiera GERBER BEAR GRYLLS SURVIVAL HATCHET to kompaktowe narzędzie o wytrzymałej konstrukcji typu full tang, które stanowi doskonałą alternatywę dla dużych i ciężkich siekier. 


GERBER BEAR GRYLLS SURVIVAL HATCHET to kompaktowe narzędzie o konstrukcji full tang, wykonane ze stali nierdzewnej 3Cr13, która dobrzy utrzymuje ostrość roboczą oraz łatwo się ostrzy w warunkach terenowych. Głowica posiada ostrze o szerokości 89 mm i doskonale radzi sobie z rąbaniem, cięciem oraz korowaniem drzewa. Tylna, tępa część głowicy ma krzyżowe nacięcia, stanowiące nie tylko pewne oparci dla kciuka podczas punktowego cięcia/ rąbania, ale pozwalające również na wbijanie gwoździ lub np. szpil namiotowych 


Trzonek siekiery, został niemal w całości pokryty gumową okładziną o antypoślizgowym fakturowaniu, co powoduje, że siekierą można bezpiecznie i pewnie operować nawet podczas dużej wilgoci czy deszczu. Dodatkowo na trzonku ( pod głowicą ) znajdują się profilowane wycięcia na palce pozwalające na precyzyjne prowadzenie siekiery podczas np. korowania. Otwór w dolnej części trzonka pozwala na przewlekanie linki lub rzemienia, stanowiąc dodatkowe zabezpieczenie podczas pracy. 


Do bezpiecznego przenoszenie siekierki GERBER BEAR GRYLLS SURVIVAL HATCHET służy pokrowiec z nylonu balistycznego, odpornego na działanie pleśni. 


Niewielka, ważąca zaledwie 592 g siekierka BEAR GRYLLS SURVIVAL HATCHET to przydatne narzędzie turystyczne, które świetnie sprawdzi się podczas biwaku, obozu harcerskiego czy weekendowego wypadu w teren.


- stal nierdzewna 3Cr13

- okładziny trzonka z polipropylenu

- długość całkowita: 240 mm

- długość krawędzi tnącej: 89 mm

- grubość głowicy: 9 mm

- matowe, antyrefleksyjne wykończenie głowicy

- pokrowiec z nylonu balistycznego

- masa: 592 g

 

 

 

Podobne produkty

WYSYŁKA W 24H

brak zdjecia
• Wysokość (mm): 34 • Szerokość (mm): 145 • Długość (mm): 433 •...
159,75 PLN

WYSYŁKA W 24H

brak zdjecia
• Wysokość (mm): 33 • Szerokość (mm): 151 • Długość (mm): 444 •...
161,38 PLN

WYSYŁKA W 24H

brak zdjecia
Siekiera rozłupująca Fiskars M-X17   • Do rozłupywania średnich pieńków >20cm ...
215,50 PLN