ładuję...
 PROSZĘ CZEKAĆ ...
85 744 74 00 (pn-pt 9:00 - 17:00)
  • 1

Światło tylko wtedy, gdy jest potrzebne– czujniki obecności STEINEL Control PRO


2012-03-01 10:19:04

W dobie wzrastającej świadomości ekologicznej technologie, które sprzyjają środowisku naturalnemu i jednocześnie pozwalają uchronić domowy budżet przed zbędnymi wydatkami są na wagę złota. Niemiecka firma STEINEL proponuje inteligentne rozwiązanie, będące remedium na te bolączki - najwyższej jakości czujniki obecności System Control PRO z linii Professional.

Wyobraźmy sobie, że jesteśmy w stanie samodzielnie dopasować zużycie energii elektrycznej dokładnie do rzeczywistego zapotrzebowania. Koniec z nadmierną eksploatacją energii, każdorazowym wyłączaniem oświetlenia tuż przed wyjściem z domu i poczuciem zwątpienia, czy na pewno wszystko zostało zgaszone lub wyłączone… Istnieje rozwiązanie, które jest energooszczędne oraz ekologiczne, ale także uwalnia nas od zmartwień. System inteligentnych czujników obecności Control PRO marki STEINEL to najwyższej jakości rozwiązanie, pozwalające czuć się pewnie i bezpiecznie w domu czy biurze.

System STEINEL Control PRO - najwyższy poziom wykrywania

Wielokondygnacyjne budynki mieszkalne, biurowce, …

Czy wiesz którą kosiarkę wybrać?


2012-02-27 16:07:12Wybór kosiarki wydaje się zadaniem dość łatwym. Ale wchodząc do sklepu sprawa nieco się komplikuje, bo jest wiele rodzajów i modeli. Jaką kosiarkę wybrać? Która jest odpowiednia do Twego ogrodu? A może wcale nie potrzebujesz kosiarki bo idealnym dla Ciebie rozwiązaniem będzie podkaszarka? Wystarczy odpowiedzieć sobie na kilka pytań i sprawdzić wady i zalety poszczególnych z nich.

Jednym z głównych czynników, którym powinniśmy się kierować przy wyborze kosiarki powinna być wielkość ogrodu.

Jeżeli powierzchnia trawnika to zaledwie kilkanaście lub kilkadziesiąt metrów to może wystarczy kosiarka bębnowa? Jest to kosiarka napędzana siłą naszych mięśni, jest w 100% ekologiczna i zajmuje naprawdę niewiele miejsca. Kosiarki bębnowe strzygą trawnik bardzo precyzyjnie i ze względu na zastosowany rodzaj noża, sposób cięcia jest bardzo korzystny dla samej trawy. Cięcie nie strzępi końcówki trawy co korzystnie wpływa na jej wygląd oraz odporność. Koszenie taką kosiarką gwarantuje bardzo równy i …

Czyste powierzchnie wokół domu? Mamy na to sposób!


2012-02-27 16:07:09

Utrzymanie porządku wokół domu czy firmy lub w warsztacie wydaje się być trudne i czasochłonne. Idealnym produktem którym można czyścić zarówno samochody, maszyny ogrodowe i rolnicze, a także podjazdy, chodniki, elewacje budynków i tarasy są myjki ciśnieniowe. Sprawdzają się idealnie podczas czyszczenia trudno dostępnych powierzchni i uciążliwych zanieczyszczeń. Jednocześnie pozwalają nam zaoszczędzić czas i pieniądze!

Po co inwestować w myjkę ciśnieniową? Nie wystarczy zwykły wąż ogrodowy?

Woda z węża ogrodowego ma za małe ciśnienie aby skutecznie odrywać brud od podłoża. Tego typu mycie zazwyczaj wymaga użycia detergentów, które później i tak trzeba spłukać z powierzchni za pomocą znacznych ilości wody. Myjki ciśnieniowe nie rozrzucają brudu wokół czyszczonej powierzchni, a ich skuteczność jest znacznie większa. Dzięki wysokiemu ciśnieniu

Jak wybrać odpowiednią myjkę ciśnieniową

Aby wybrać odpowiednią myjkę należy wziąć pod uwagę następujące aspekty:

Zastosowanie – czy myjka będzie używana …

  • 1